Nejčastěji kladené otázky

Zvažuji rekonstrukci bytu, ale jsem omezen rozpočtem. Jste schopní zpracovat konečnou nabídku dle pevně daného rozpočtu?

Díky dlouholetým zkušenostem s rekonstrukcemi, znalosti řady materiálů a řešení pro Vaši rekonstrukci, jsme schopni navrhnout a nabídnout rekonstrukci na míru Vašemu rozpočtu. Navíc u nás oproti dohodnuté ceně nezaplatíte ani korunu navíc! Dopředu tak budete vědět, kolik Vás bude rekonstrukce stát. Tuto garanci máte u nás zajištěnu smlouvou o dílo!

Jak dlouho bude trvat zpracování návrhu rekonstrukce?

Zpracování návrhu rekonstrukce zpravidla trvá 1-3týdny. Záleží na rozsahu návrhářských prací. Méně času zabere pouze řešení dispozic interiéru a navazující umístění příček a zařizovacích předmětů. Více času zaberou kompletní návrhy a fotorealistické vizualizace interiérů případně také exteriérů.

Jaké materiály či dokumentaci budu pro zpracování návrhu potřebovat?

Pro zpracování návrhu potřebujeme fotografie stávajícího stavu nemovitosti, dále projektovou dokumentaci nebo hrubé zaměření místností a znát Vaši představu. Pokud nemáte představu, pomůžeme Vám dle Vašich požadavků a potřeb ujasnit si Vaši vizi a teprve potom zpracujeme návrh.

Chci provést kompletní rekonstrukci svého domu/bytu vyřešíte za mne všechny činnosti s rekonstrukcí spojené?

Ano. Zabýváme se rekonstrukcemi na klíč. Vyřešíme za Vás vše, co souvisí s rekonstrukcí od návrhu a ohlášení stavby až po kolaudaci a finální úklid před předáním.

Využívá Vaše firma pro některé práce nasmlouvané subdodavatele nebo provádí veškeré práce jen zaměstnanci firmy Aretti CZ, s.r.o.?

Většinu prací provádíme vlastními zaměstnanci. Nejsme obchodníci. Jsme řemeslníci. Přidanou hodnotu tvoříme vlastní prací. Dokážeme proto garantovat kvalitu stejně jako rychlost provedení prací. Kvalitu Vám garantujeme neomezenou zárukou 5let na vše bez omezení! A rychlost garantujeme pevným termínem ve smlouvě o dílo!

Do svého bytu si přeji nábytek na míru. Jste schopni ho po dohodě navrhnout a zrealizovat?

Máme vlastní stolařskou výrobu. Vyrábíme nábytek na míru, kuchyně, skříně, schodiště, dřevěné podlahy, dveře, skleněné příčky, atypické sprchové kouty aj. Ke každé naší rekonstrukci patří také zakázková realizace interiéru v různém rozsahu.

Musíme si sami zajistit materiály pro rekonstrukci?

Většinou zajišťujeme materiály pro rekonstrukci sami. Pokud však budete požadovat využití materiálů svých, nemáme s tím problém. Pamatujte však na kvalitu.

Provádíte i rekonstrukce elektroinstalací a elektrorevize?

S našimi rekonstrukcemi vždy souvisí zásah do elektroinstalací v různém rozsahu. Většinou se současně s rekonstrukcí provádí také kompletní rekonstrukce elektroinstalací od posílení příkonu a výměny rozvaděče až po kompletaci koncových prvků. Abychom byli schopní pokrýt všechna rizika po celou záruční lhůtu 5let, kterou poskytujeme na naše realizace. Při každém zásahu do elektroinstalací od nás dostanete také revizní zprávu.

Pokud realizujete kuchyni, dodáte také spotřebiče?

Realizujeme kuchyně na klíč. Všechny spotřebiče, které dodáme, také zabudujeme a připojíme tak, abyste je mohli začít ihned používat. Kuchyni Vám předáme současně se záručními listy s potvrzením o montáži specializovanou odbornou firmou.

Jaké poskytujete záruky na Vámi odvedenou práci?

Na veškeré práce poskytujeme mimořádnou prodlouženou záruku 5let! Bez omezení.

Ve kterých částech republiky realizujete své zakázky?

Nejčastěji pracujeme na Jižní Moravě a v Praze. Zakázky však realizujeme po celé České republice.

Můžu v bytě/domě během rekonstrukce bydlet?

Není vhodné během rekonstrukce v bytě nebo domě bydlet. Je-li dům nebo byt prázdný, realizace bude vždy rychlejší. Chápeme, že ne vždy můžete bydlet během rekonstrukce někde jinde. Je to vždy individuální a záleží na vzájemné domluvě.

Jak vypadá Vaše pracovní doba?

Pracujeme od 7 do 17h každý den. Hlučné práce se snažíme provádět v časech, kdy jsou většinou lidé v práci, abychom co nejméně obtěžovali hlukem. Všichni Vaši sousedé od nás dostanou předem kontakty na odpovědného vedoucího a osobní omluvu za omezování případným hlukem a nečistotami. Snažíme se zachovat dobré vztahy s Vašimi sousedy.

Je Vámi nabídnutá kalkulace nezávazná?

Nabízíme jedinečnou záruku konečné ceny. Kalkulace, které Vám předložíme jsou závazné a kompletní. U nás oproti dohodnuté ceně nezaplatíte ani korunu navíc! Dopředu tak budete vědět, kolik Vás bude rekonstrukce stát. Tuto garanci máte od nás zajištěnou ve smlouvě o dílo!

Jsem pracovně velmi vytížen. Je možné si s vámi domluvit schůzku přes víkend?

Ve výjimečných případech Vám vyhovíme a přijedeme za Vámi i o víkendu. Jsme, ale také jen lidé. Pracujeme rádi, ale ne stále!:)

Jak dlouho trvá rekonstrukce?

Záleží na rozsahu prováděných prací. Nejčastěji je to od 3týdnů (rekonstrukce menšího bytu) do 3měsíců (rekonstrukce domu včetně zásahů do přípojek domu, rekonstrukce střechy, zásahů do nosných konstrukcí apod.). Před podpisem smlouvy o dílo vždy zpracujeme harmonogram prací, který je závazný. K nedodržení smluveného harmonogramu dochází výjimečně, zejména v případech, kdy se během realizace dohodneme na rozšíření dodávek nebo prací.

Pokud se rozhodnu realizovat s Vaší firmou vyřešíte za mne stavební povolení?

Máme v týmu architekta, který je schopný připravit pro Vás také projektovou dokumentaci pro stavební řízení, zajistit vyjádření potřebných orgánů a zajistit ohlášení stavby nebo stavební povolení včetně kolaudace. Tyto služby pro Vás zajistíme po vzájemné domluvě.

Zajišťuje Vaše firma i všechny úklidové práce?

Po provedení všech prací a dodávek provedeme finální úklid tak, abyste se mohli ihned nastěhovat.

Je možné zapůjčit vzorníky barev Vašeho nábytku?

Máme k dispozici plně vybavenou vzorkovnu pro realizaci rekonstrukcí na klíč a výrobu nábytku. S výběrem Vám rádi pomůžeme a všechny vzorky Vám rádi zapůjčíme.

Rozhodl jsem se pro renovaci stávající dřevěné podlahy s čím vším musím počítat?

Je-li podlaha soudržná a spáry mezi vlysy nejsou příliš velké, je možné provést renovaci přebroušením podlahy, vytmelením spár a finální povrchovou úpravou (olej nebo lak). Taková renovace je velmi prašná, takže je třeba následně vymalovat celou místnost. Pokud jsou vlysy nesoudržné (plošně odlepené, vypadané) nebo jsou spáry příliš velké, je nutné renovovat podlahu včetně přeskládání vlysů. Taková renovace je náročnější jak časově, tak z hlediska nečistot, které s renovací souvisí (manipulace s velkým množstvím vlysů, nutné očištění a stavební příprava podkladu).

Nabízíte určitý druh zákaznických zvýhodnění nebo slev?

Pro naše zákazníky odvádíme tu nejlepší práci, ale ani dobrá práce se neobejde bez podpory prodeje. Mimo individuálních slev na vybrané zařizovací předměty a materiály. Pravidelně nabízíme různé druhy akčních nabídek. Pokud chcete vědět více, sledujte naše internetové stránky nebo nás kontaktujte na uvedeném telefonním čísle 800 770 760.


Můžete pokračovat:


Máte nějaký dotaz?

Napište nám!

Označené* položky jsou povinné.