Rekonstrukce kuchyně - doslova od podlahy

Při realizacích návrhů nenecháme ničím zaskočit. Rekonstrukci kuchyně ve starším brněnském bytě jsme vzali skutečně od podlahy...

Předmětem tohoto projektu byla rekonstrukce kuchyně s částečnou úpravou chodby a sousedící koupelny. Bourací práce se dotkly především prostroru kuchyně, kterou jsme dle návrhu propojili se spíží. Po odstranění původní dlažby a vyčištění celého prostoru jsme provedli revizi stávajících a rozvedení nových elektroinstalací. Posunutí kuchyňského dřezu si vyžádalo jen menší úpravy vodovodních a odpadních trubek. Na řadu pak přišly samozřejmě finální úpravy omítek, obklady kuchyňské zástěny a malba. V pokládce nové podlahové krytiny v kuchyni jsme průběžně navázali na chodbu i koupelnu. Kuchyňská linka byla vyrobena na zakázku v naší stolařské dílně stejně jako vestavná skříň do chodby, jejíž finální podobu si klienti vybrali z několika navržených variant.

Fotogalerie – rekonstrukce

Průběh rekonstrukce vám přiblíží následující fotogalerie:

Fotogalerie – vizualizace

Rekonstrukce je aktuálně těsně před dokončením. Než pro vás nafotíme výsledek, můžete si prohlédnout celkový pohled na kuchyni ve vizualizacích:

Návrh interiéru

Zajímají vás detaily? Na stránkách zakázkoveinteriery.cz je dispozici kompletní návrh rekonstrukce, který vám podrobně přiblíží dispozice řešeného bytu, provedené změny i detailní nákresy zakázkového nábytku:

návrh interiéru