Dokončujeme realizaci půdní vestavby

Pojďte se podívat mezi krovy staršího brněnského domu - pod rukama našich řemeslníků právě vzniká nový byt pro mladý pár...

Řešený půdní prostor byl v původním stavu v podstatě neobyvatelný, a proto si vyžádal zcela zásadní stavební úpravy. Po vyybourání všech stávajících zdí a vyklizení prostoru přišlo na řadu celkové zateplení střechy, protipožární nátěry trámů a ošetření střešních oken. Podle architektonického návrhu byly vytvořeny nosné konstrukce, sádrokratonové příčky a podhledy, takže půdní vestavba získala své nové dispozice. Společně s nimi byly kompletně řešeny elektrické rozvody a vodoinstalace včetně topení a klimatizace.

V další fázi realizace jsme se věnovali vlastnímu interiéru. V místnostech otevřených do krovu proběhly finální pohledové úpravy trámů, celý půdní prostor získal nové podlahové krytiny a posuvné interiérové dveře. Koupelnu jsme kompletně obložili, vybavili sanitou a nábytkem.Vedle klasické výmalby všech místností jsme obývací pokoj zvýraznili zajímavým dřevěným 3D obkladem (nika za televizorem). V současné době putuje z naší výroby do bytu zakázkový nábytek a probíhají poslední úpravy interiéru. Brzy vám tak budeme moci ukázat výsledek rekonstrukce na klíč.

Fotogalerie – průběh rekonstrukce

Prohlédnout si můžete průběh realizace krok za krokem:

Fotogalerie – vizualizace

Dokončovací práce ještě probíhají, ve fotogalerii vám tak nabízíme vizualizace návrhu, které budete v brzké době moci porovnat se skutečnou podobou nového půdního bytu.

Návrh interiéru

Zaujal vás projekt? Na stránkách www.zakazkoveinteríery.cz si můžete projít kompletní návrh této rekonstrukce:

návrh interiéru