Podlahy a dveře

Rekonstrukce s námi je velmi jednoduchá – u nás je vše na jednom místě a od jednoho dodavatele.

Vedle řemeslníků, kteří provádějí rekonstrukční práce je pro Vás v našem týmu k dispozici také architekt - specialista na rekonstrukce a interiéry, projektant a stavební technik. Máme také vlastní stolařskou výrobu.

Postaráme se o Vaši rekonstrukci na klíč od přípravy projektu, stavebního povolení nebo ohlášení až po předání hotové rekonstrukce připravené k okamžitému nastěhování.

Jeden dodavatel kompletní rekonstrukce pro Vás znamená:

  • žádné starosti s rekonstrukcí – všechny starosti necháte na nás
  • nejlepší poměr cena/kvalita – dokážeme našim klientům ušetřit až 10% celkových nákladů na rekonstrukci při zachování vysoké kvality všech prací a dodávek! Vysokou kvalitu garantujeme zárukou 5 let na vše bez omezení!
  • provedení rekonstrukce v nejkratším možném čase – postaráme se o dokonalou přípravu a návaznost prací bez přerušování, termín garantujeme smluvně s pokutami za nedodržení termínu!
  • jeden dodavatel garantuje kvalitu, cenu a termíny!

Podlahy a dveře

Dodáváme a montujeme podlahy a dveře v rámci kompletní rekonstrukce bytu, rekonstrukce rodinného domu, rekonstrukce bytového jádra nebo dokončení interiérů hrubé stavby.

S výběrem podlah a dveří poradí architekt

Na trhu je obrovský výběr podlah a dveří různých značek a různých kvalit. Sledujeme za Vás trh a nabídneme Vám ta nejlepší řešení z pohledu poměru cena/kvalita. Navštivte naši vzorkovou prodejnu, nabídneme Vám např. dveře značky Portadoors, Prum, Solodoor, Sapeli a podlahy značek Expona, Gerflor, Fatraclick aj. Máme pro Vás připravené vzorníky a katalogy, s výběrem Vám pomůže náš architekt.

Dodáváme a montujeme

  • dveře do obložkových i do kovových zárubní
  • dveřní kování
  • podlahové krytiny vinylové, PVC, laminátové i dřevěné (třívrstvé, vlysové) včetně přípravy podkladu (nivelace, lití anhydritových podlah, betonové potěry aj.)

Při dodání a montáži podlah a dveří naší firmou Vám vždy garantujeme:

Mohlo by Vás zajímat také:


Máte nějaký dotaz?

Napište nám!

Označené* položky jsou povinné.