Stavební povolení, ohlášení

Rekonstrukce s námi je velmi jednoduchá – u nás je vše na jednom místě a od jednoho dodavatele.

Vedle řemeslníků, kteří provádějí rekonstrukční práce je pro Vás v našem týmu k dispozici také architekt - specialista na rekonstrukce a interiéry, projektant a stavební technik. Máme také vlastní stolařskou výrobu.

Postaráme se o Vaši rekonstrukci na klíč od přípravy projektu, stavebního povolení nebo ohlášení až po předání hotové rekonstrukce připravené k okamžitému nastěhování.

Jeden dodavatel kompletní rekonstrukce pro Vás znamená:

  • žádné starosti s rekonstrukcí – všechny starosti necháte na nás
  • nejlepší poměr cena/kvalita – dokážeme našim klientům ušetřit až 10% celkových nákladů na rekonstrukci při zachování vysoké kvality všech prací a dodávek! Vysokou kvalitu garantujeme zárukou 5 let na vše bez omezení!
  • provedení rekonstrukce v nejkratším možném čase – postaráme se o dokonalou přípravu a návaznost prací bez přerušování, termín garantujeme smluvně s pokutami za nedodržení termínu!
  • jeden dodavatel garantuje kvalitu, cenu a termíny!

Stavební povolení, ohlášení

Bude-li to třeba, před započetím rekonstrukce Vás zastoupíme při jednání s úřady, sdružením vlastníků jednotek nebo správcem Vaší nemovitosti. Bude-li to třeba, zajistíme pro Vás stavební povolení, ohlášení nebo souhlas s provedením rekonstrukce. Díky našim zkušenostem s přípravami rekonstrukcí umíme vše připravit a vyjednat velmi rychle a všechny problémy vyřešit velmi jednoduše. Využijte našich zkušeností.

Mohlo by Vás zajímat také:


Máte nějaký dotaz?

Napište nám!

Označené* položky jsou povinné.