Dokončení interiérů hrubé stavby

Provádíme našim klientům kompletní dokončení interiéru hrubé stavby až do stavu před nastěhováním. Zajišťujeme vše co souvisí s dokončením interiéru hrubé stavby, aby dodávky a práce proběhly v nejkratším možném čase a s nejnižšími možnými náklady.

Interiéry hrubé stavby provedeme na klíč od zpracování návrhu a vizualizací architektem, přes provedení veškerých řemeslných prací, výrobu nábytku a zjištění dodávek zařizovacích předmětů až po finální úklid před předáním hotové realizace připravené k okamžitému používání.

Jeden dodavatel kompletní rekonstrukce bytu pro Vás znamená:

  • žádné starosti s dokončením interiérů hrubé stavby – všechny starosti necháte na nás
  • nejlepší poměr cena/kvalita rekonstrukce bytu – dokážeme našim klientům ušetřit až 10% celkových nákladů na rekonstrukci při zachování vysoké kvality všech prací a dodávek! Vysokou kvalitu garantujeme zárukou 5 let na vše bez omezení!
  • provedení rekonstrukce bytu v nejkratším možném čase – postaráme se o dokonalou přípravu a návaznost prací bez přerušování, termín garantujeme smluvně s pokutami za nedodržení termínu!
  • jeden dodavatel garantuje kvalitu, cenu a termíny!

S návrhem řešení pomůže architekt

Před provedením realizace Vás rádi přivítáme na naší vzorkové prodejně. Náš architekt Vám pomůže s návrhem řešení a zpracuje Vám fotorealistické vizualizace interiérů. Podle vizualizací bude následně probíhat realizace.

Při provádění interiérů hrubé stavby Vám vždy garantujeme:


Mohlo by Vás zajímat také:


Máte nějaký dotaz?

Napište nám!

Označené* položky jsou povinné.