Realizace: koupelna a kuchyň na zakázku

Na prohlídku další rekonstrukce vás pozveme do Prahy. Díky navrženým úpravám a profesionální realizaci vzniká koupelna i kuchyně přesně dle představ klienta...

V tomto projektu jsme byli osloveni klientem s prosbou realizovat již navržený projekt koupelny od jiné firmy. Z osobního rozhovoru s klientem vyplynuly požadavky a přání, které naši architekti do návrhu zapracovali a upravili ho, aby nová koupelna skutečně odpovídala všem jeho představám. Na základě finálního projektu naši řemeslníci vybourali původní vanu, stávající příčky, obklady i vybavení. Ve vyklizeném prostoru byly provedeny potřebné úpravy elektro- i vodoinstalací, součástí byla výstavba vstupní sádrokartonové příčky, podhledu s osvětlením i luxferové zástěny ve sprchovém koutě. Koupelna dle projektu získala nové obklady, dveře, sanitu a veškeré potřebné vybavení.

Druhou částí zakázky byl návrh a realizace kuchyňské linky s jídelním stolem. Nevyhovující orientace a velikost původné kuchyně byla změněna, společně s klientem architekti navrhli ostrůvkový typ kuchyně s přirozeným osvětlením (linka pod oknem). Dle projektu byly v rámci rekonstrukce přizpůsobeny technické sítě, provedli jsme potřebné úpravy omítek, okenních parapetů, malby včetně instalace svítidel. Součástí kompletní realizace byla samozřejmě i zakázková výroba nábytku.

Průběh prací si můžete prohlédnout v následujících fotogaleriích:

Fotogalerie - rekonstrukce koupelny

Z původní koupelny vzniká nová...

Fotogalerie - rekonstrukce kuchyně

Stará kuchyň mění postupně svou tvář...

Fotogalerie - vizualizace kuchyně

Poslední dokončovací práce ještě probíhají. Než vám nafotíme novou kuchyni ve finální podobě, můžete si ji prohlédnout prostřednictvím vizualizací:

Dokumentace

Na stránkách zakazkoveinteriery.cz najdete kompletní návrh rekonstrukce obou místností včetně detailního popisu:

návrh interiéru