REKONSTRUKCE A REALIZACE BYTU - ÚVOZ, BRNO 

Kompletní rekonstrukce bytu včetně realizace zakázkových interiérů, které předchází kvalitní příprava za pomoci architekta vždy zaručuje perfektní výsledek. Jinak tomu nebylo ani při kompletní rekonstrukci bytu a dodávce interiérů na klíč na ulici Úvoz v Brně, kterou jsme realizovali.

Z původní kuchyně vznikla propojením velká koupelna s přístupem na balkon. Prostor koupelny se prosvětlil a umožnil zakomponování kompletního vybavení moderní koupelny - velké vany, sprchového koutu a nezbytných úložných prostor. Zajímavé je řešení instalačních přívodů ke kuchyňské lince, které jsou zabudovány do pódia v koupelně. Pódium chytře zónuje prostor koupelny a rezonuje zajímavým tvarem.

Všechny interiérové dveře jsou posuvné do pouzder, podlahy jsou renovované novou sendvičovou vrstvou na stávající podklad a pochozí vrstvu tvoří lepené vinylové dílce. Zajímavým prvkem v interiérů je ponechaná část původní zdi ve které je vestavěna vložka biokrbu.

Exteriéru byla věnována také pozornost. Provedli jsme renovaci omítek balkonů a na stávající skladbu podlahy, která sice byla z technického hlediska vyhovující, nikoli ale z hlediska vzhledu, jsme položili terasovou podlahovinu - Sibiřský modřín.

Návrhy interiérů

Fotogalerie před rekonstrukcí

Fotogalerie v průběhu rekonstrukce

Fotogalerie po realizaci