Nové bydlení na 25 m2 - rekonstrukce garsoniéry

Dokončili jsme rekonstrukci jednopokojového bytu v Brně. Podívejte se, jak se malý temný prostor změnil v příjemné moderní bydlení.

Rekonstrukce garsoniéry vycházela z původních dispozic s minimem stavebních úprav, její interiér se však dočkal zcela zásadních změn. V bytě jsme provedli kompletní výměnu elektroinstalací, podlahových krytin a interiérových dveří. Koupelna získala nové obklady, sádrokartonový podhled s bodovým osvětlením, součástí byla samozřejmě i výmalba a montáž vybavení. Do předsíně jsme na zakázku vyrobili vestavnou skříň s praktickým vnitřním členěním respektujícím stávající zděné části bytu. V obytné místnosti jsme provedli nutné úpravy omítek, výmalby a montáž osvětlení, kuchyňský kout jsme vybavili zcela novou zakázkovou linkou a barovým ostrůvkem s vestavnými elektrospotřebiči. Řešená garsoniéra ve své původní podobě působila celkově velmi temně a stísněně. Díky provedené rekonstrukci se navzdory svým malým rozměrům změnila na velmi příjemný byt. Posuďte sami...

Fotogalerie - průběh rekonstrukce

Fotogalerie - po rekonstrukci

Návrh interiéru

Chcete se v projektu lépe zorientovat? V přiloženém dokumentu najdete kompletní návrh provedené rekonstrukce  včetně technických výkresů, použitých materiálů i produktů:

návrh interiéru